Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Електрични машини за бигување и перфорирање DCP-350

57.000,00 ден +18% ддв

формат на хартија 50 х 90 мм (мин)

340 х 900 мм (мах)

Дебелин на хартијата 100 х 350 гр/м2 (бигување

100 х 200 гр/м2 (перфорирање)

работна брзина  2400 листа/час

 (А4/воеден ред)

прецизност во работата + – 0,30 мм
Тежина нето/бруто  42 кг / 48 г бигувачки линии на старната 0 – 32 линии
напојување  220V/50 Hz моќност 150W
големина на пакување  620 х 620 х 520 мм димензии на машината 1.170 х 520 х 410 мм

 

         тип на хартија Обложена харија, филмска хартија, уметничка хартија …….
ЦЕНА во УСД + 18%ддв                            1.000 УСД + 18% ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрични машини за бигување и перфорирање DCP-350”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор