Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

ЕЛЕКТРИЧНА ХЕФТАЛИЦА ST-100G

34.200,00 ден +18% ддв

Карактеристики:

Електричната хефталица со мобилн основа и ножна педала ST-100G е идеална за хефтање на каталози, списанија, брошури и сл. Може во еден работен циклус да поврзи – захефта два поврзување –  хефтови. Зафаќа мал простор овозможувајки да се зголеми ефикасноста во работата. Максимално странична длабочина на хартијата од 100 мм.

 Технички карактеристики:

модел ST-100G
мах капацитет на хефтање 150 листа
длабочина на хефтање мобилна основа
мах брзина на спојување 40/мин
маргини 100 мм
косо спојување / рамно спојување 30 листа 80 gsm / 40 листа 80 gsm
хефт иглици 23/6 24/6 (6mm) или 23/8 24/8 (8mm)
напојување 220V/50Hz/30W
димензии 34х27х41 см
тежина 17,5 кг
Цена во УСД + 18%ддв  600 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧНА ХЕФТАЛИЦА ST-100G”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор