Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Електрична машина за укоричување со пластични спирали YD-CM 703 E

33.000,00 ден +18% ддв

Технички податоци

–    МОДЕЛ

–    констукција/ оклоп

–    мах ширина на поврзување

–    чекор на дупчење

–    капцитет на дупчење

–    мах број на листови за поврзување

–   мах големина на затварање на спиралите

–    регулација на маргините

–    систем за вклучување/исклучување

–    систем на дупчење

–    систем наповрзување

–    број на ножеви за дупчење

–    моќност

–    димензии

–    тежина

–    стандард

–    ЦЕНА

YD-WM 703 E

метална, метален

од 30см А4 до А3

3:1″ квадратни дупки (4х4)мм

30 листа  (70/80 гр) хартија

120 листа (80 гр)

6,4 мм – 14,3 мм

2,5/4,5/6,5 мм

на сите 34 ножеви

електрчно

рачно

34 нож, (4х4)мм

220V, 50Hz,120W

(400х370х265)мм

25 кг

ISO 9001

600 УСД  +  18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрична машина за укоричување со пластични спирали YD-CM 703 E”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор