Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Електрична машина за поврзување со метални спирали YHD-600

121.000,00 ден +18% ддв

модел               YHD-600          
поврзувачки капацитет 1/4”(6,4 мм) – 1-1/4”(31,8)мм
мах ширина на затварање                 600 мм
мах брзина на затварање            1350 пати/мин
димнзии на таблата              800 х 420 мм
димензии на машината        800 х 613 х 1.024 мм
висина на таблата                844 мм
тежина                145 кг
Мокности напојување      AC380V/ 3pH/ 0,60kw
ЦЕНА во УСД + 18%ДДВ      2.200 УСД + 18%ДДВ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрична машина за поврзување со метални спирали YHD-600”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор