Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

ЕЛЕКТРИЧНА МАШИНА ЗА БИГУВАЊЕ BW-8602

88.200,00 ден +18% ддв

               Технички карактеристики:

ЕЛЕКТРИЧНА МАШИНА ЗА БИГУВАЊЕ BW-8602
МАКСИМАЛНА ШИРИНА НА БИГУВАЊЕ 950 mm
МАКСИМАЛНА ДЕБЕЛИНА НА БИГУВАЊЕ 85-400 g/m2
ЗИМАЊЕ НА ХАРТИЈАТА РАЧНО
БРЗИНА НА РАБОТЕЊЕ 3500 листа/час
МОЌНОСТ 120 W
ДИМЕНЗИЈА НА МАШИНАТА 1310x980x230 mm
ТЕЖИНА НА МАШИНАТА 73 kg
ЦЕНА 1.400 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧНА МАШИНА ЗА БИГУВАЊЕ BW-8602”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор