Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

ЕЛЕКТРИЧНА МАШИНА ЗА БИГУВАЊЕ BW-8601

69.300,00 ден +18% ддв

                                       

               Технички карактеристики:

ЕЛЕКТРИЧНА МАШИНА ЗА БИГУВАЊЕ BW-8601
МАКСИМАЛНА ШИРИНА НА БИГУВАЊЕ 650 mm
МАКСИМАЛНА ДЕБЕЛИНА НА БИГУВАЊЕ 85-400 g/m2
ЗИМАЊЕ НА ХАРТИЈАТА РАЧНО
БРЗИНА НА РАБОТЕЊЕ 4000 листа/час
МОЌНОСТ 120 W
ДИМЕНЗИЈА НА МАШИНАТА 1010x980x230 mm
ТЕЖИНА НА МАШИНАТА 63 kg
ЦЕНА 1.100 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧНА МАШИНА ЗА БИГУВАЊЕ BW-8601”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор