Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Електричен отсечувач на агли DQ-807

34.200,00 ден +18% ддв

Категорија
             модел          DQ-807
начин на сечење        eелектрично
мах дебелина на сечење           80 мм
број на ножеви во комплет R3,R4,R5,R6,R7,R8,R9
димензии     300 х 400 х 650 мм
моќност 220 V / 50 Hz/ 120 W
тежина             36 кг
ЦЕНА во УСД + 18%ддв   600 УСД +18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен отсечувач на агли DQ-807”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор