Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

LC 1300/1600 Нискотемпературни електрични ламнатори на ролни за ладно ламинирање

143.000,00 ден160.160,00 ден +18% ддв

model

YD-LC1400

YD-LC1600

мах работна ширина

1400 мм

1600 мм

мах брзина на ламинирањето

5 м/мин

5 м/мин

мах. дебелина на хартија

20 мм

20 мм

Напојување

1650 W, 220 V, 50 Hz

1650 W, 220 V, 50 Hz

тежина

150 кг

160 кг

димензии

(1700 х 1561 х 493) мм

(1986 х 1561 х 493) мм

Цена во УСД + 18%ддв

2.500 УСД + 18%ддв

2.800 УСД + 18%ддв

YD-LC

1400, 1600

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор