Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

3Д Огледална ПЕТ фолии на ролни за топло ламинирање

14.500,00 ден23.750,00 ден +18% ддв

внатрешен дијаметар: 76 мм (3’)
дебелина: 35 мик
должина: 1.000 м
ширина: 305, 345, 500 мм
модел: БТ-5
Цена: = 47,5 денари/м2 + 18%ддв

ИЗБОР

305мм, 345мм, 500мм

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор