Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0ден
0
  • Нема производи во количката.

Анти Гребачка Мат БОПП фолии на ролни за топло ламинирање

13,300ден19,000ден +18% ддв

Исчисти

внатрешен дијаметар: 76 мм (3’)
дебелина: 31 мик
должина: 2.000 м
ширина: 350, 500 мм
Цена: 19 денари/м2 + 18%ддв

Ширина

350 мм, 500 мм

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор