Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Холографска БОПП фолија на ролни

внатрешен дијаметар: 76 мм (3’),  дебелина: 28 мик

 

ширина: по желба во мм,  должина: 2.000 м

 

вид на холограф:  HD-001, HD-007, HD-015, HD-099

 

Цена:  = 9 денари/м2 + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Холографска БОПП фолија на ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор